حمید پژم
کلینیک ارتوز پروتز پژم تهران

“چهارسالی هست که دستگاه اسکنر را از شرکت پایافناوران تهیه کردم. در این مدت مشکل فنی خاصی نبوده و رضایت کامل دارم. کیفیت نرم افزار و سخت افزار در کنار هم به قدری بالا بوده است که به تمام همکارانم این دستگاه را توصیه می کنم.”

مریم کلهری
موسس مرکز ارتوپدی فنی سپیدار

“از انتخاب شرکت پایاتک برای دستگاه اسکنر فشار کف پا بسیار خوشحالم. عملکرد دستگاه واقعا خوب بوده و من را اذیت نکرده است. همچنین پشتیبانی از ابتدای نصب دستگاه تا کنون مثال زدنی بوده است.”

ابوالفضل توزنده جانی
مدیر کلینیک ارتوپدی فنی افراتن مشهد

پایاتک شرکتی پویا ، جوان ، خلاق و پرانرژی با کیفیت محصولات بسیار عالی و رضایت بخش است. کاربری دستگاهها بسیار آسان و پشتیبانی پایاتک بسیار قوی و مطلوب است. من و همکارانم در آینده قصد خرید محصولاتی دیگری از پایاتک را داریم.”

بهاره اخلاقی
مسئول فنی کلینیک ارتوپدی فنی پیکره

پایاتک شرکتی خلاق ، خوش سابقه و قابل اعتماد است. ما دستگاههای اسکنر سه بعدی کف پا ، آنالیز گیت و آنالیز قامت را از پایاتک خریداری کرده ایم . کیفیت محصولات عالی است و طی مدت زمان کمی که با دستگاهها کار کرده ایم ، توانستیم به نتیجه مورد دلخواه برسیم. قبل از خرید دستگاهها مجبور به استفاده از روش های سنتی و غیردقیق بودیم اما الان با آنالیز داده های دریافتی از دستگاهها، یک محصول قابل اعتماد و با کیفیت بالا به بیماران عرضه میکنیم. محصولات پایاتک را اکیدا به همکاران خود، توصیه میکنیم.”

محمد صلاحی
مدیر کلینیک ارتوپدی فنی پرواز

پایاتک شرکتی معتبر و نام آشنا در حوزه ی ارتوپدی فنی است . 4 سال است که با این شرکت همکاری میکنم و از کیفیت محصولات بسیار رضایت دارم. به طور مشخص من دستگاههای اسکنر سه بعدی کف پا و آنالیز گیت را از پایاتک خریداری کرده ام و خرید محصولات پایاتک را به همه همکارانم توصیه میکنم”

مهندس اسفندیاری
موسس مرکز ارتوپدی نیکان آمل

“سه سال پیش از شرکت پایافناوران فردوسی دستگاه اسکنر پا خریداری کردم و خیلی راضی هستم. پشتیبانی و خدمات بسیار عالی ای دارند و ازشون تشکر میکنم.”

فاطمه بیگی
مدیر کلینیک ارتوپدی فاین قم

“نرم افزار بسیار عالی ، پشتیبانی فوق العاده ای دارد. هر گاه مشکلی پیش آمده در کمتر از ده دقیقه پس از تماس با پشتیبانی پایاتک رفع شده است. نرم افزار بسیار ساده ای دارد و هر کسی می تواند آن را در کمتر از یک ساعت یاد بگیرد.”