درباره پایاتک

شرکت پایافناوران فردوسی (دانش بنیان سطح یک) در سال 1389 با نام تجاری پایاتک در مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد تاسیس گردید. هدف و چشم انداز پایاتک از ابتدا، “به کارگیری تکنولوژی جهت افزایش کیفیت خدمات پزشکی” بوده است.

اختراعات و مجوز های پایاتک

تولیدات پایاتک 

پایاتک اولین تولید‌کننده اسکنرهای فشار کف پا در داخل کشور است و تا سال ها عنوان تنها تولیدکننده این محصول را یدک میکشید، همچنان که در زمان حال نیز تنها تولیدکننده دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد و این اولین هدف تحقق یافته در مسیر ما بود.

 

جهت نیل به این هدف شرکت پایاتک توانست با به کارگیری نیروهای متخصص دانشگاهی پرورش یافته در حوزه‌های برق، کامپیوتر، مکانیک و مهندسی پزشکی محصولاتی را برای اولین بار در ایران عزیز طراحی، تولید و به بازار عرضه نماید که تنه به تنه محصولات خارجی در این حیطه می‌زند.

 

پس از آن، در سال 94 ما با بررسی نیاز بازار، فرآیند تحقیق و توسعه جهت تولید اسکنر سه بعدی پا را آغاز نمودیم و تاکنون با ارائه این محصول به بازار مجددا لقب تنها تولیدکننده اسکنرهای سه بعدی پا را از آن خود نمودیم.

 

گسترش پایاتک

پس از آن پایاتک با گسترش و تقویت تیم تحقیق و توسعه، تولید، پشتیبانی و اداری خود توانست محصولات سخت افزاری و نرم افزاری متعددی را در حوزه‌های ارتوپدی فنی، فیزیوتراپی، حرکات اصلاحی، فیزیولوژی ورزشی و کاردرمانی به بازار عرضه کند و نقش مهمی در ارتقای کیفیت خدمات پزشکی در این حیطه ایفا نماید.

افتخارات پایاتک

تجهیز کلینیک‌های درمانی در سرتاسر کشور و تقریبا تمامی استان ها، تجهیز آزمایشگاه های دانشگاه هایی همچون دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه علوم پزشکی تهران، پژوهشگاه تربیت بدنی، دانشگاه صنعتی شاهرود، دانشگاه علوم پزشکی مشهد و هم چنین همکاری علمی و پژوهشی با مراکز تحقیقاتی متعدد در داخل و خارج از کشور عزیزمان ایران نمونه ای از افتخارات ما در این سال‌ها است.

 

استمرار و تلاش و کوشش خستگی ناپذیر تیم پایاتک، تاکید بر کیفیت و اخذ استاندارهای کیفیتی بین المللی (IEC60601-1 و ISO13485) سبب شده تا محصولات پایاتک در بازار کشور دارای بالاترین کیفیت باشند، در کنار کیفیت، تعهد بر ضمانت، پشتیبانی و خدمات موثر دلیلی بر کسب بیشترین رضایت مشتری در مقایسه با سایر شرکت ها شده و این شرکت پیشتاز همیشگی در عرصه فعالیت خود باشد.

محصولات پایاتک را ببینید

حضور فعال پایاتک در عرصه کسب و کار

با تیم پایاتک آشنا شوید

سجاد رحمان پور

هم بنیانگذار | عضو هیات مدیره

| مدیرعامل

سجاد رمضانیان

هم بنیانگذار | عضو هیات مدیره

|مدیر تولید

پیمان عامل زنده دل

عضو هیات مدیره |

مدیر واحد تحقیق و توسعه

محمد صالح مولایی

مدیرفروش و بازاریابی

 

مسعود رمضانیان

مدیر پشتیبانی

الهه امیدخدا

کارشناس پشتیبانی

آتنا اکبری

مدیریت مالی

امیر روح بخش

مسئول فروش اسکنر سه بعدی بدن 

محمد جلائیان

کارشناس واحد تحقیق و توسعه

آرمین قدرتی

کارشناس واحد تحقیق و توسعه

محمد توکلی 

کارشناس واحد تحقیق و توسعه

فائزه اله آبادی

کارشناس واحد تحقیق و توسعه

علی فرزادفر

کارشناس واحد تحقیق و توسعه

حامد بانکی پور

کارشناس واحد تولید

وحید حسینیان

کارشناس واحد تولید

غزاله سعیدی

کارشناس اداری

حمید چرم فروشان

استراتژیست و مشاور بازاریابی و فروش

سید ادریس شاهمیرزایی

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

ساجده میرزایی

کارشناس واحد تحقیق و توسعه

محمد ایزدی

کارشناس کنترل موجودی 

فائزه اعتمادی

کارشناس گرافیک و هویت بصری

محمدرضا عادل نسب

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

غزاله سادات فاطمی

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

برخی افتخارات پایاتک

برخی افتخارات پایاتک